Поради батькам підлітків (13-16 років) щодо безпечного Інтернету:
📌Цікавтесь тим, як підліток проводить час онлайн.
📌Допоможіть сину чи доньці критично оцінювати те, що він чи вона бачить в мережі, а також перевіряти надійність ресурсів.
📌Встановіть разом приватні налаштування у соціальних мережах, які використовує підліток.
📌Розмовляйте про ризики в Інтернеті. Почати таку бесіду можна через прохання допомогти вам на якомусь онлайн ресурсі чи спільному вирішенні кросворду, який знайдете в додатка.
📌Нагадуйте підлітку про те, щоб перед поширенням будь-якого матеріалу варто уявити, що все, що підліток хоче написати або надіслати, висить на великому білборді перед школою, який бачать усі. Якщо син чи донька не хоче, аби будь-хто міг це побачити, тоді не варто публікувати такі матеріали чи навіть надсилати його в особисті повідомлення.
📌Якщо син чи донька прийшли до вас розповісти про щось неприємне, що з ними трапилось в мережі, то вислухайте його чи її без осуду.
📌Нагадуйте щодо збалансованого часу – зміну онлайн активностей на офлайн.
📌Використовуйте ТОП-правил щодо безпечного Інтернету для підлітків, які розміщені вище .
📌Якщо підліток став жертвою кібербулінгу, то поговоріть з ним/нею та підтримайте . Разом зверніться до адміністрації соціальної мережі чи ігрової платформи зі скаргою на користувача-булера. Якщо булер навчається в одній школі з вашою дитиною, то ви маєте право звернутись до директора школи зі скаргою та з заявою до поліції.
https://stop-sexting.in.ua/.../06/dovidnyk-dlya-batkiv.pdf
Немає коментарів:
Дописати коментар